Autobus po jazde zhorel do tla[ad_1]

Mali poriadne rušné ráno! V utorok riešil bratislavský dopravný podnik nepríjemný problém. Krátko po tom, ako vodič odstavil autobus po jazde v depe, začalo vozidlo horieť. Nikomu sa našťastie nič nestalo, autobus je však úplne zničený a otázne je, čo by sa stalo, keby sa nehoda stala skôr, keď v ňom boli cestujúci.

Incident sa odohral v bratislavskom depe dopravného podniku v Jurajovom dvore krátko pred deviatou hodinou. "O 8.51 vo vozovni Jurajov Dvor začal na odstavnej ploche horieť zo zatiaľ nezistených príčin starý plynový autobus typu Karosa. Dielenskí pracovníci udalosť okamžite nahlásili dispečingu DPB, a. s., ktorý ihneď zabezpečil príchod hasičov a polície na miesto, "informovala hovorkyňa dopravného podniku Adriana Volfová.

Dodala tiež, že autobus premával v rannej špičke na linke č. 133. Podľa nej udalosť momentálne preveruje polícia, ale našťastie sa nikto nezranil a nevznikli ani ďalšie škody v rámci vozovne. "About požiari boli štyri kusy techniky a zasahovalo štrnásť hasičov," spresnili z operačného strediska hasičského zboru.


Ostal bus Otvoriť galériu

[ad_2]
Source link