Borkovec (18) vztekle o miminku s Knechtovou (37): To je s * ačka![ad_1]

"Budu mama," Clubila se Slovenka s podmanivým pohledem na sociální síti, i když pak uvedla na pravou míru, že bude jen tetou, jelikož těhotná je její sestra. Pokud by si ale i ona sama přála rodit, u svého současného partnera by dost narazila!

Zajíček, kterého poznala během účinkování v SuperStar, totiž o dětech zatím nechce pomalu ani slyšet. "O miminku nemůže být ani řeč, to je úplná sr * čka," vztekal is for Extra.cz mladík, kterému ještě málem teče mléko po bradě.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!

"Nemám ani maturitu. Určitě bych nemohl být rodič, " doplnil student učňáku, kterého teï navíc kromě školy zajímá také rozjezd pěvecké kariéry. Na přebalování plenek by tak nyní opravdu neměl ani kdy.

To by ale výhledově mohla být Achillova pata jeho vztahu s o dost starší Knechtovou. I když se teď možná do mateřství nehrne, biologické hodiny jsou neúprosné a za pár let už by mohla mít zpěvačka s otěhotněním potíže. Těžko říct, jestli si tak vybrala dobře, když se zamilovala právě do zajíčka Petra.

VIDEO: SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící!SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící! TV Nova

[ad_2]
Source link