Saturday , December 7 2019
Home / czechrepublic / Ani podložka pod myš za 1500 z vás lepšího hráče neudělá

Ani podložka pod myš za 1500 z vás lepšího hráče neudělá<!->

Každý den mi for emailu přijdou desítky tiskových zpráv, které pouze přejedu očima a okamžitě mažu. Novinka od výrobce luxusního hardware SteelSeries mě však okamžitě praštila do očí. , S j ov 60 60 í 60,,,,,,,,,,,,, 60 euro euro K č euro č č č € 50 Kč? Zajímalo mě, jestli za takovou cenu nabízí opravdu něco extra, jednu takovou si zapůjčil.

K čemu je podložka pod myš?

V devadesátých letech byly podložky pod myš naprostou nezbytností, stejně jako disketové mechaniky and filtry than CRT monitory. Tehdejší myši totiž používaly k přenesení pohybu ruky do počítače obyčejnou kuličku. Pokud tedy člověk nepoužíval moš na dokonale čistém povrchu, brzy se její mechanické snímače zanesly špínou alo nutné je rozebrat.

Jenže díky rychlému nástupu optických myší, schopných fungovat spolehlivě na prakticky jakémkoli podkladu, obliba podložek výrazně poklesla. Spousta iri jena či či či článok, bo j j ous ous ous ous ous ous ous ous k k k k k k k k k k k k k k k k k. A pokud jim to Tak vyhovuje to nepotřebují kvůli zdraví používat ergonomické opěrky, není asi žádný zásadní důvod to měnit. Jediné, je, še se jim častým používáním ošoupe stůl nebo samotná myš.

Každá výhoda se počítá

Výjimkou potvrzující pravidlo jsou však, kromě grafiků, hráči počítačových her. A to především těch kompetitivních, v nichž rozhoduje každý drobný detail. Pro ty, kteří hraní berou opravdu vážně, může každá nerovnost stolu, každý zbytečný odporži představovat zásadní rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Profesionální hráči opravdu potřebují dokonalý povrch, který dokáže plně zužitkovat všechny výhody specializovaných herních myší.

Ani pro ně ovšem není potřeba žádný nadpozemský materiál, ba naopak. Jako idea či guma. Optimální podložku pod m odžete sehnat už zhruba za dvě až tři stovky.

Větší je lepší. Někdy.

T Qedyedy SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS? Odpověď je jednoduchá – je veliká to svítí. Běžné podložky slouží hlavně k tomu, abyste po nich jezdili myší. XL variants je však notně protažená do stran, abyste na nihli položit in klávesnici. Proč byste měli stavět klávesnici na podložku pod myš? Protože to přece skvěle vypadá.

Samotné provedení je bezesporu na vysoké úrovni a hravě splňuje vše, te od li li li li li li li li li li. Tedy kromě bezdrátového dobíjení telefonu, to neumí. QcK Prism je tenká čtyři milimetry, příjemná na dotyk ajakákoliv myš po klouže prakticky bez odporu. Pogumovaný spodek drží na stole jako přibitý a pokud se o to vyloženě nebudete snažit, určitě jí po stole nepohnete. Rozhodně však nečekejte, že fingerte díky nějak zásadně vylepšili své herní výkony. Pro většinu běžných smrtelníků, kteří hrají pro zábavu a ne profesionálně, je rozdíl v pohybu oproti běžné podložce prakticky zanedbatelný.

Budiž světlo. Bleděrůžové

Hlavním tahákem je v tomto případě RGB okraj podložky, který umožňuje nastavit ve dvou zónách jakoukoliv barvu podsvícení. Ideálně tak, aby vám světlo barevně ladilo s myší. Případně i klávesnicí, sluchátky, monitorem, mobilem, otvírákem na pivo vybavením, které dnes hráči u počítače mají.

Jazaduje napájení, takže vám na stá přibude další kabel směřující do USB. Aby vám pak podložka na stole nepulzovala řtata,,, „dis,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,S ,SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS. Za krásu sa holt plaí, vaše snaha však bude vizi odměněna působivým vizuálním méktem. Bkodlivého modrého světla, je QCK Prism pro vás přesně to pravé.

Pokud však mate pocit, še všščija pout, h show appeal appeal appeal appeal appeal appeal appeal appealosososos os vososososososos os K Kosososososososososososos K K K K K K Kč 650 650 650 Kčč č Kčč 650čč č Kččččč čččč K K č Kččččččččččččččč č K Kč č Kčččččččččččččččččč Kč levnější. Což je vzhledem k nákladům the výrobu podle mého názoru stále poněkud přeceněné. Přeci jen jde pouze o „kus látky“ velikosti 90×30 cm, který od bezejmenných výrobců seženete za čtvrtinovou cenu. The druhé straně je nutné dodat, že jsou podložky QCK roky ověřeným standardem to prodalo is jich už Prices deset kusů milionů.

Situace je tak stejná jako prakticky s každým doplňkovým aním hardwarem. Za spoustu peněz navíc získáte oproti běžným výrobkům stejné kategorie jen slavnou značku, cool design spoustu blikátek. Ui si musíte rozhodnout sami.

<!->


Source link