Sunday , July 21 2019
Home / czechrepublic / Pravnuk Pašné princezny Aleny Vránové si střihl roli v seriálu

Pravnuk Pašné princezny Aleny Vránové si střihl roli v seriálu<!->

Scenario si pro produkci seriálu připravili pěkný oříšek. Sehnat malé černošské chlapce, kteří by dokázali in zzk s n nase n naseaseaseasease taasease ta ta taasease taasease ta aseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseaseěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě.

„If kamarádka Daniela, která dělá v produkci seriálu Krejzovi, zda by sam nechtěl přijít the casting of malou jednu mluvenou roli. Žádný komparz. Samovi se to llbilo, tak jsme to zkusili, “prozrazuje Antonia Tereza Nyass.

A volba to nebyla vůbec špatná, Sam if totiž umělecké geny v krvi. Maminka je hudebnice a jeho praprarodiči jsou herci Alena Vránová and Vladimír Ráž.

„Ano, prarodiče jsou herci. Samovi to herectví jde. Je přirozený. Rozumí tomu, je to vytvořit roli, if pro to cit, “prozrazuje maminka, která je zároveň i jazykovou koučkou, takže i jezku neměl Sam s angličtinou, kterou musel celé natáčení mluvit, problém.

„Moc mě to bavilo mass. Hrál jsem už v jedné reklamě, ale jsem pro Serial točil poprvé, "prozrazuje mladý herec, který is momentálně věnuje sportu. Konkrétně akrobacii, skáče na trampolíně a spírá úspěchy.

„Kdyby se heretvl věnovat, tak mu nebudu bránit. Mam s dětmi hezký vztah, tak jim můžu důvěřovat, tak z toho tak zodi, ki būkum, tak z toho budou in mastos. Budu je podporovat, "líčí budoucnost svého syna Antonia Tereza Nyass.

Samsidin Nyass v seriálu Krejzovi (2019)

Samsidin Nyass v seriálu Krejzovi (2019)

Z pohádky Pyšná princezna (Alena Vránová a Vladimír Ráž), která se natáčela i ...

Alena Vránová a Vladimír Ráž v pohádce Pyšná princezna (1952)

Největšími parťáky nám sř Katevina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček a mladý herec přiznává, že v něm zanechali velký dojem.

„Neznal jsem je, ani seriál, jelikož doma nemáme televizi, ale musím říct, že s Petrem byla velká legrace. Bavilo mě to moc. Papau Nyassovi. Nakonec jsem na natáčení strávil tři dny, a kdyby přišla nějaká další nabídka, bych j isisisisis isisisisisisisisisisisisisisisisisisisisisisisisisis

V pr na j j j j j j j j j j j j j j j j j j j j j ho ho ho ho ho ho ho ho ho ě ho ho ě j.

<!->


Source link