"Facebook" darbuotojų nuotaikos prastėja, mažėja tikinčiųjų bendrovės perspektyvomis[ad_1]

Kaip parodė paskutinė darbuotojų apklausa, kurioje dalyvavo apie 29 tūkst. žmonių, "Facebook" perspektyvas optimistiškai vertina tik 52 proc. Respondentų, nors metais anksčiau ši dalis siekė 84 procentus.

O manančiųjų, kad "Facebook" pasaulį daro geresniu, dalis sumažėjo nuo 72 iki 53 procentų.

Bendrovės darbuotojų nuotaikų pablogėjimas yra itin reikšmingas, nes praeityje jie gana lanksčiai reaguodavo į sudėtingus atvejus, įskaitant kritiką dėl netikrų pranešimų, kurie buvo platinami socialiniame tinkle JAV prezidento rinkimų 2016 metais laikotarpiu.

Šį kartą padėtis atrodo kitaip ir tai yra susiję su nesibaigiančiomis diskusijomis dėl "Facebook" vaidmens įvairiuose ginčuose ir su daugybe priekaištų bendrovės vadovybei, rašo "The Wall Street Journal".

Neigiamą poveikį darbuotojų nuotaikoms ran to "Facebook" akcijų course smukimas, nes akcijų pasirinkimo sandoriai sudaro nemažą jų gaunamo darbo atlygio dalį.

Darbuotojų apklausas "Facebook" atlieka dukart per metus – balandį ir spalį. Tokiu būdu bendrovė nori įvertinti, ar darbuotojai tiki jos misija ir ar jie įsitikinę, kad ji daro teigiamą poveikį pasaulyje, pažymėjo leidinio šaltiniai. "Facebook" taip pat siekia nustatyti, ar darbuotojai yra patenkinti savo vadovais ir savo darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyra.

Į "Facebook" klausimyną įtraukta iš viso 30 klausimų.


[ad_2]
Source link