Katastrofa Boeinga. PLL LOT zawiesił lotz maszyn 737 MAX[ad_1]

Decyzja LOT in ULC będzie obowiązywać for odwołania. Jak powiedział podczas konferencji prasowej rzecznik przewoźnika Adrian Kubicki, pasażerowie nie powinni odczuć skutków tej decyzji.

– Połączenia w miarę dostępności floty będą realizowane innymi typami samolotów. Będziemy informować from ewentualnych zmian w rozkładzie – uspokoił Kubicki.

Zadeklarował tee, że możliwe są tylko przejściowe utrudnienia.

Obejrzyj też: Katastrofa samolotu w Etiopii

Jak juy pisalismy, Niemcy, Irlandia in Francja rownież we wtorek zakazały uyaja 737 MAX 8 firmy boeing w swojej przestrzeni powietrznej.

Wcześniej decyzję from zakazie podjęły już Wielka Brytania, Norwegia, Australia, Malezja, she Singapur Oman. Tłumaczyły, że jest to podyktowane już drugą katastrofą Boeinga 737 MAX w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Boeing wydał też oświadczenie, w którym stwierdza, iż rozumie tę decyzję.

Polski Urząd Lotnictwa Cywilnego we wtorek po 17:00 podjął znanicnicniczenicniczezezezezezezezezezeze zeieczezezeie iezeieieieie ieieie ieieie ieiec ieiec wie wiec ieiec ieciec ieciec ieciec iec iec ieciec ieciec.

Jak już informowaliśmy, po katastrofie Boeing zmienia oprogramowanie samolotów 737 Max 8 to Max 9. Wymusiła to amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa. Dotyczy to rownież floty PLL LOT.

1h temu

MarkoA jednak? A tak twardo przekonywali, ze nie uziemią bo sa le sa le da z da da da da ie ie ie ie ie Czytaj całość

1h temu

UrwisA rano w tv mainwił że nie ma podstaw for zawieszenia ich. To co się stało w kilka godzin?

1h temu

latawieca tak krzyczeli z LOTu że nie zawieszą 🙂 Prezes gyba jest niezrównoważony z lekka …. co wyszło po strajku pracowników Lotu i po posiedzeniach… Czytaj całość

Rozwiń komentarze (118)

Polecane

Najnowsze

Popularne

[ad_2]
Source link