On vėžys prabus, priklauso tik nuo imuninės sistemos: įvardijo produktus, kurie apsaugą išjungiaOnkologines ligas lemia ne genai

Mitybos genės, kovą su vėžiu šiandien prañim dėl to, jog didžiausią dėmeswd skiriame genams. Pasak jos, nuo 1971 metų jab skiriami milijardai genetinių vėžio priežasčišų priežių kosliacijos tarp genų ir vėžio tiesiog nėra. Kas, jei ne genai, nulemia vėžinius susirgimus?

„Iš tiesų, didžiulę įtaką darome mes patys. Pavyzdžiui, krūties vėžio atsiradimą gyvenimo būdas nulemia 90 proc. Tai reiškia, kad jei turite antsvorio, jei jūsų mityba yra nepalanki sveikatai, jei vartojate kontraceptikus ijin “ųųtitititi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, -, -, – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -, – – teigia I. Kuprevičiūtė.

Pasak jos, šiuo metu darių kušių kosdieniai propročiai gali aktyvuoti arba išjungti geną.


On vėžys prabus, priklauso tik nuo imuninės sistemos: įvardijo produktus, kurie apsaugą išjungia

„Aš, tai sakydama, geną įsivaizduoju kaip šviesą – ar jūs ją įjungsite, ar išjungsite, didžiąja dalimi priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo. Įsivaizduokite, prieš jus stoviu aš, kuris jį turi. Jos naktimis išsimiega, jo mityboje mažai cukraus, mažai miltinių produktų, jis gyvena be streso. Pas i i i i i i i i a a a a a a a a a a gen gen a a gen a a a a a a a a a a a a a a a a a a a. Kaip manote, kuris iš mūsų susirgs krūties vėžiu? – – klausia mitybos specialistė.

Vėžį coyti turime pat

Pasak mitybos specialistės, vėžio atsiradimo priežasčių gali būti įvairių. Vieni mokslininkai sako, kad housing yra virusai. Pavyzdžiui, žmogaus papilomos virusas gali sukelti gimdos kaklelio vėžį. Kiti – kad kaltos bakterijos, kaip tokios Helicobacter pylori, kuri yra randama praktiškai visuomet nustačius skrandžio vėžį. Type Pat, ne mažiau svarbūs yra ir toksinai, radiacijos pasekmės, traumos, stresas. Jei klaustumėte, kuri iš jų pagrindinė – tokios nėra, jos visos vienodai svarbios “, – tikina I. Kuprevičiūtė.

Mitybos specialistės teigimu, vos diagnozavus onkologinį susirgimą, gydymą pirmiausiai reikėtų pradėti nuo savo toksinų mažinimo organizme, žarnyno veiklos bei tvarkymo mitybos.

„Anksčiau buvo manoma, kad norint išsigydyti vėžį yra reikalingi vaistai. Go liko,,, k k keli, keli metai, jau tuoj atrasime vaistus ir tada visi pasveiks. Šmogaus imuninės sistemos šmogaus imuninės sistemos. Ši privalo būti stipri “, – teigia I. Kuprevičiūtė ir pažymi, jog 90 – 95 proc. vėžio atvejų yra sukelti būtent prastos mitybos ir sveikatai nepalankių gyvenimo įpročių.


Cukrus

Cukrus

© Adobe Stock

Suvalgius šokolado batonėlį imuninė sistema nustoja veikti 5 val.

Pasak mitybos specialistės, kitais mega suga šimtmetis, kai Otas Wahlbergas, vokiečių comhytojas, Nobelio premijos laureatas, nustatė, kuo skiriasi vėžinės ląstelės nuo sveikųjų. Igimim Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo, Jo Jo Jo v v v v v v v, ž v v v v v v v v v v.

Esan Jose hečios mitochondrijos, ląstelių energijos varikliukai – pažeistos, o taip nutinka dėl per kelki kikio. Kodangi, kada daugintis, from kada mirti. Todėl vežinės ląstelės dalijasi nepaliaujamai, from cukrų suvartoja penkiasdešimt kartų greičiau, sveikosios nei ", – I. Kuprevičiūtė ir teigia priduria, Jog jau Viên turėdami omenyje Tai, Kad vėžinių ląstelių dauginimuisi reikalingas cukrus, turėtume suprasti, Jog jei nenorime duoti šanso įvykti tam, turime nustoti jį vartoti.

„Nesuvokiame tassy mesh, pavojingas yra cukrus koks. Jis maitina visas įmanomas vėžines ląsteles, gali sukelti visų rūšių vėžį, silpnina imuninę sistemą. Type Pat, cukrus skatina vidinių riebalų kaupimąsi, from vidiniai riebalai aplink juosmenį skatina vėžinių ląstelių dalinimąsi. Ligas, kurias sukelia cukrus arba yra pagrindinė jų priežastis, – teigia mitybos specialistė.

Pasak jos, svarbiausia tai, jog daugelis apsigauna manydami, kad nevartoja cukraus, jei nededa jo į kavą / arbatą ir nevartoja namie. Žmonės pamiršta, kad pirkdami maisto produktus parduotuvėje cukraus gali rasti bene kiekviename iš jų.


On vėžys prabus, priklauso tik nuo imuninės sistemos: įvardijo produktus, kurie apsaugą išjungia

"Nuolatinis cukraus kiekio kraujyje padidėjimas skatina vėžinių ląstelių augimą, užkerta kelią ląstelių mirčiai, skatina metastazes, didina atsparumą radiacijai ir chemoterapijai bei didina komplikacijas po ju. Taigi, taro absoliučiai viską, ko mums reiktų vengti “, – tvirtina iščių šokolado batonėlį, imuninė sistema nusilpsta net 5 valandoms. Pasak mitybos specialistės, yra daug mitybos teorijų, ilg patarimų, kad cukraus mėboje turėtų nelikti. Joks gydymas neturės ilgalaikio poveikio vėžinėms ląstelėms, jei cukraus suvartojimas išliks aukštas.

Vaisių sultys sukelia cukraus lygio šuolį

Marybos, vaisių sultys daugelį apgauna ir ja, kelimės, ki, ki, ki, ki, ki, ki, ki, ki, ki. "Gerai yra valgyti obuolį, tačiau jei Jus gersite stiklinę šviežiai spaustų obuolių sulčių, skaidulų jau nebegausite, jos pašalintos, Jus pasieks tik staigus cukraus lygio kraujyje šuolis.

Jis itin pavojingas žmogaus organizmui. Tada yra išskiriamas insulinas, however kuris cukraus perteklių and kraujo surenka ir, jei esate fiziškai neaktyvus, paverčia riebalais, liekančiais juosmeninėje dalyje, aplink vidaus organus ", – I. Kuprevičiūtė ir teigia priduria, Jog Del būtent down priežasties labai svarbu nuolat palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje. Pasak jos, vengti reikėtų ir grūdinių produktų, kadangi šie organizmui kenkia taip pat, kaip ir sultys.

Pavyzdžiui, viena riekė baltos duonos cukraus lygį pakelia labiau, nei vienas stalo šaukštelis gryno cukraus.


On vėžys prabus, priklauso tik nuo imuninės sistemos: įvardijo produktus, kurie apsaugą išjungia

Kalbėdama apie stabilaus cukraus lygio kraujyje palaikymą, specialistė atkreipia dėmesodh į skirtingų maisto medžiagų derinimą. Sėklų, kurie padėtų stabilizuoti. Žmonės dažnai virdami pliką košę be cukraus Mano, Jog elgiasi teisingai, tačiau and tiesų tokiu būdu valgo Viên angliavandenius, kurie patys labai stipriai pakelia cukraus kiekį kraujyje. Taisyklė yra tokia, kad su angliavandeniu turėtų keliauti baltymas arba riebalas, kurie situaciją ištaisytų “, – patarimu dalinasi I. Kuprevičiūtė.

Norite detoksikuotis – išmeskite oro gaiviklius

Pasak I. Kuprevičiūtės, visi mes, didesniu ar mažesniu kiekiu, su toksinais susiduriame kiekvieną dieną. Toksinai skatina DNR pakitimus, lėtinius uždegimus ir silpnina imuninę sistemą, tokiu būdu atverdami duris vėžiui. Jų kiekį aplinkoje sumažinti būtina, o pradėti galima nuo paprasčiausių dalykų. "Jei važinėjate automobiliu, kuriame yra kvapą skleidžiantys pakabukai, jei yra oro jūsų tualete gaiviklis – išmeskite juos. Taip pat, jūsų namuose buitinė chemija turėtų būti kuo paprastesnė. Aš puikiai išsiverčiu tik su soda ir actu, kurių pagalba galima labai daug ką išvalyti. Be abejo, reikėtų nepamiršti ir kosmetikos – tai, ką dedame ant odos, taip pat įsigeria į kraują. Mes daug dėmesio skiriame maistui, tačı juk kiek daug toksinų į mūsų organizmą patenka, kai juos įkvepiame on tepame ant odos “, – teigia specialistė.

Pasak jos, organizme jau máčių iksinų kiekį sumažinti galime itin paprastai I was born. „Pirmiausiai turėtume užtikrinti pakankamą baltymų kiekį, vartodami mėsą, žuvį, kiaušinius. Ne mažiau padeda ir margainis, kiaulpienės our burokėliai, tačiau pastaruosius, pavyzdžiui, reikėtų derinti individualiai, kadangi Si daržovė skystina kraują. Itin naudingas yra ir protarpinis badavimas – kiekvienas žmogus turėtų tai įvesti į savo dienos ritualą. Tai reiškia, kad nuo vakarienės iki pusryčių turėtų bevykti autofagijos procesas “, – teigia mitybos specialistė.


Ingrida Kuprevičiūtė

Ingrida Kuprevičiūtė

© DELFI / Rafael Achmedov

Svarbu užtikrinti reikiamus vitaminų kiekius

„Anksčiau sakydavo – nebūkite saulėje, until susirgsite odos vėžiu. Čia yra dalis tiesos, nusvilimas ėje ,ooooūū bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet bet,,,,,,,, -, – – – -,, – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -, – teigia I. Kuprevičiūtė. Pasak jos, Vitaminas D yra vienas iš svarbiausių elementų ir sikni apsisaugoti ar jau sergant vėžiu, pirmiausiai reikėtų užtikrinti optimalius jo kiekius organizme.

„Savo praktikoje pastebiu tokią didžiulę vitamino D stoką! Mes vadiname jį vitaminu D, tačiau jis nėra vitaminas. Tai yra imunomoduliatorius – jis moduliuoja, stiprina mūsų imuninę sistemą, yra atsakingas už dugelį organizmo funjcijų. Tačiau ieškodami vitamino D ir bandydami kompensuoti Jo stoką, Jus neturite pasikliauti tuo, Kad būnate saulėje, Kad esate įdegę, Kad kartą our per metus du vykstate she šiltus kraštus. Praėję metai ir buvo labai labai geri saulėti, from klientams atvažiavus pas mane ir pasidarius vitamino D tyrimą pamatydavome didžiulį trūkumą Jo ", – tikina specialistė ir priduria, Jog Ji žiemos laikotarpiu gerti turėtų absoliučiai visi.


On vėžys prabus, priklauso tik nuo imuninės sistemos: įvardijo produktus, kurie apsaugą išjungia

S og og am od od od od od od od i og i i i i i i i i i i i i i i i i i i i og i i i i i i i i i i i i i i i i i od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od od odog. Kodėl vitaminas C yra svarbus? Nes itin didelę jo dalá prarandame patirdami stresą. Jis stiprina imuninę Sistema, stimuliuoja kolageno, padedančio atstatyti pažeistus audinius, gamybą, užkerta kelią metastazėms, greitina žaizdų gijimą ir mažina chemoterapijos daromą žalą ", – I. teigia Kuprevičiūtė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse our kitur Arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, from jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.


Source link