Muža podozrivého z vlámania do kostola zadržal policajt v čase voľna[ad_1]

V čase osobného voľna zadržal v utorok (20.11.) Čadčiansky policajt 29-ročného muža z Čadce, ktorý je podozrivý z krádeže vlámaním do rímskokatolíckeho kostola v Čadci.

22. Nov 2018 or 12:10 TASR

Čadčiansky policajt zadržal 29-ročného muža z Čadce, ktorý je podozrivý z krádeže vlámaním do rímskokatolíckeho kostola v Čadci. TASR or tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline Jana Balogová.

Doplnila, že muž mal vojsť do predsiene kostola cez neuzamknuté vchodové dvere. "Mal odstrániť zámok the pokladničke to odcudziť nezistené množstvo kovových mincí. Následne leasing the skrinke svätostánku vypáčiť dvierka to odcudziť žltú nádobku the hostie. Ďalej in pokúsil vypáčiť dvere the sakristii, who in about nepodarilo. Farnosti spôsobil krádežou škodu 30 EUR to the poškodených dverách škodu asi 50 eur, "uviedla krajská policajná hovorkyňa.


Článok pokračuje pod video reklamouPrečítajte si tiež: Ľudia odhadzujú bezbranné šteniatka

"Podozrivého na mieste zadržal policajt, ​​ktorý bol v čase osobného voľna v blízkosti kostola. Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu krádeže 29-ročného Vladimíra, ktorý mu vydal odcudzenú nádobku na hostie. Policajti ju vrátia do kostola," dodala Balogová.

[ad_2]
Source link