Nepoučiteľný Pátrovič opäť v Talente: Prachař to už nevydržal … Zlatý bzučiak a priamy postup do FINÁLE ?![ad_1]

Jozef Pátrovič je známa signature. V talentovej súťaži sa objavuje už od prvej série. A ako naznačil on sám aj porotca Jakub Prachař, táto účasť je priam magická. Ide totiž o siedmu sériu, dôchodca prišiel už siedmy raz, tento rok oslávil 77 rokov, dokonca má číslo domu 777/8 a ešte aj narodeniny má v siedmom mesiaci. Šťastie jednoducho stálo na jeho strane.

Pátrovič je už doslova legenda.

Nepoučiteľný Pátrovič opäť v

Zdroj: TV JOJ

Kým český porotca viedol s vodičom autobusu rozhovor, kat Year Slávik len krútil hlavou a nechápal, že nabral odvahu znovu prísť. Preto požiadal Kuba, nech sa na to vystupujúceho opýta. "Jednu jedinú otázku mám, ale vy ste kamaráti, sa môžeš spýtať ty. Prečo sem chodí, " čudoval sa Slávik. Na otázku dostal od legendy jednoduchú odpoveď: "Fanúšikovia."

Znie to síce neuveriteľne, no Pátrovič aj mimo pódia povedal, že prišiel kvôli svojim fanúšikom. "Ja som nemal odvahu, preto ma moji fanúšikovia dostali sem aj tento rok, že mi pasujú čísla. Pán Pátrovič, choïte, " Prievidžan president.

Prihlásil sa vraj kvôli fanúšikom.

Nepoučiteľný Pátrovič opäť v

Zdroj: TV JOJ

Po vstupnom rozhovore s porotou, a teda najmä s Jakubom, sa konečne pustil do toho, prečo prišiel. Tento rok zvolil pieseň O sole mine. Počas jeho vystúpenia si Mórová s Prachařom neodpustili poznámky. "Frame, Face," podotkla Diana. "On je tento rok fakt najlepší," poznamenal zasa svetlovlasý Čech.

To však nie je všetko. Keď Pátrovič dospieval, k hodnoteniu sa porota ani nedostala. Slova sa opäť chopil bývalý moderátor Talentu. "Jožo, ja vám musím niečo povedať. Ja už som svoj zlatý buzzer, bohužiaľ, tento rok stlačil. Unáhlil som sa a viem to. Ale Jožo, ja urobím niečo iné. Pozrite, Jožko, ja ten zlatý buzzer už síce nemôžem stlačiť, ale viete čo? Ja vám ho Jožo, ja vám ho môžem dať, " hovoril počas lezenia na stôl, pričom nakoniec zlaté tlačidlo doslova vyrval zo stola aj s káblom.

Jakub Prachař vytrhol zlatý buzzer zo stola aj s káblom.

Nepoučiteľný Pátrovič opäť v

Zdroj: TV JOJ

A Pátrovič zažil doteraz najväčšiu radosť v Talente.

Nepoučiteľný Pátrovič opäť v

Zdroj: TV JOJ

Pátrovič sa tak tešil, že konečne jeho snaha a spev boli ocenené. Aj Lujza Garajová Šrameková podotkla, že si to zaslúžil. Jožko tak zhrabol zlatý bzučiak a odišiel z pódia. "I'm a spokesman," povedal moderátorom s úsmevom. Otázkou ostáva, či to Pátrovič vezme s humorom alebo sa naozaj ukáže v priamom prenose finále, ktoré je 1. decembra, a bude sa dožadovať vystúpenia.

Myslíte si, že Pátrovič sa ukáže vo finále?

[ad_2]
Source link