Pavel Hapal reaguje na údajný koniec Vladimíra Weissa ml. a jeho nevhodné gesture[ad_1]

tell us 12:17
|

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal sa vyjadril k incidentu s Vladimírom Weissom mladším, ktorý počas stretnutia s Českou republikou nepovolene opustil lavičku pre náhradníkov a následne mal vyhlásiť, že v národnom tíme končí.

Vladimír Weiss mal po zápase s Českom ohlásiť koniec v reprezentácii >>

Český kormidelník in k celej situácii vyjadril prostredníctvom webu Slovenského futbalového zväzu (SFZ), the ktorom vyhlásil, že si najskôr počká the oficiálne stanovisko your čoskoro 29-ročného krajného záložníka katarského klubu Al-Gharafa, az potom in k údajnému koncu svojho zverenca vyjadrí AJ on.

Toto si nedovolí ani Ronaldo! Hovoria extréneri Slovenska na adresu Vlada Weissa >>

"Už na tlačovej conferencii som povedal, že počas zápasu som si vôbec nevšimol, že Vlado opustil lavičku, koučoval som mužstvo," opätovne publikažil moment zo 79. minúty Hapal.

Komentár: Vladimír Weiss opäť raz opľul najcennejší dres, bez úcty a rešpektu …

"Dozvedel som sa to, keď som prišiel do šatne. Tam mia podal ruku a odišiel. Chápem frustráciu z toho, že nedostal šancu, " pokračoval 49-ročný kormidelník Slovenska, "Voči mužstvu, nám trénerom i realizčnému tímu neprejavil rešpekt, a to určite nie je v poriadku. Ďalších päť, šesť hráčov mohlo urobiť to, čo on, ale neurobili tak, pretože si uvedomovali, že to nie je namieste. "

Vladimír Weiss mladší

Vladimír Weiss mladší

Zdroj: SITA

Následne komentoval Pavel Hapal údajný koniec Weissa v národnom tíme, avšak na konečné stanovisko si zatiaľ ešte počká: "Ak sa niekde vyjadril, že v reprezentácii končí, predo mnou tak neurobil, nemám od neho žiadne oficiálne stanovisko a pokiaľ ho mať nebudem, nemám sa k čomu vyjadriť. Loptička je teda na jeho strane, on musí vysvetliť, čo sa stalo. Rozhodne nechcem urobiť unáhlené závery, " vyhlásil Čech pre oficiálnu stránku SFZ.

Čo sa stalo

Vladimír Weiss nepovolene opustil lavičku pre náhradníkov počas 79. minúty zápasu Ligy národov proti Českej republike (0: 1), keď tréner Pavel Hapal poslal na ihrisko útočníka Adama Nemca, ktorý bol tak tretím slovenským striedaním.

Weiss mladší sa teda nedostal po Ukrajine k slovu ani v Prahe. Too evidentne tak rozhorčilo, že na protest nie len opustil lavičku, ale mal dokonca aj vyhlásiť, že v národnom tíme skončil.

ZÁPASY

TABUĽKA

Kurzy prináša

Celý program League národov >>

[ad_2]
Source link