Prešovskí poslanci odklepli zloženie mestskej rady aj komisií



[ad_1]

Commissioner Zloženie:

1. Komisia MsZ finančná, plánovacia a správy mestských organizácií

Predseda: Lenka Kohániová (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Podpredseda: Renáta Fedorčíková (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Členovia poslanci: Martin Kovalčík (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Lukáš Anderko (KDH, OĽaNO, Nova a nez.); Juraj Hudáč (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Členovia neposlanci: Stanislav Ferenc (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Martin Lipka (Smer-SD, Most-Híd a nez.); René Pucher (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Martin Ander, Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca

2. Komisia MsZ pre územný plán, výstavbu, dopravu a životné prostredie

Predseda: Rastislav Mochnacký (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Podpredseda: Jozef Demčák (KDH, OĽaNO, NEW to Nez.)

Členovia poslanci: Martin Lukáč (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Marta Kollárová (nezaradená); Richard Drutarovský (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Róbert Mačej (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Ján Turčan (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Lukáš Brehuv (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Marián Baran (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

3. Komisia MsZ pre disponovanie s majetkom mesta

Predseda: Miroslav Benko (Smer-SD, Most-Híd a nez.);

Podpredseda: Ľudovít Malaga (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Členovia poslanci: Emil Chlapeček (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Michal Džupin (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Pavol Neupauer (KDH, OĽaNO, NEW to nez.)

Členovia neposlanci: Marek Jenčo (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Štefan Hermanovský (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Richard Eliáš (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Martin Ďurišin (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

4. Komisia MsZ pre podnikateľskú činnosť a strategický rozvoj

Predseda: Martin Lukáč (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Podpredseda: Lukáš Anderko (KDH, OĽaNO, NEW to Nez.)

Členovia poslanci: Jaroslava Kutajová (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Rudolf Dupkala (nezaradený); František Oľha (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Dominik Šotik (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Richard Korpáš (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Andrej Hriciga (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Jaroslav Vyboštek (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

5. Komisia MsZ školstva a telesnej kultúry

Predseda: Renáta Fedorčíková (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Podpredseda: Zuzana Tkáčová (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

Členovia poslanci: Štefánia Andraščíková (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Miroslav Benko (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Slávka Čorejová (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Viera Leščáková (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Číšková Margaréta (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Valéria Kalatovičová (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Valéria Drobňáková (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.)

6. Komisia MsZ pre kultúru, národnostné menšiny a zahraničné kontakty

Predseda: Emil Chlapeček (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Podpredseda: Peter Krajňák (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Členovia poslanci: Marcela Antolová (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Janette Langová (nezaradená); Martin Eštočák (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Igor Dužda (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Pavol Biroš (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Štefan Szidor (Smer-SD, Most-Híd a nez.); Judita Čechová (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

7. Komisia MsZ sociálna a bytová

Predseda: Jaroslava Kutajová (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Podpredseda: Svetlana Pavlovičová (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Členovia poslanci: Zuzana Tkáčová (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Daniela Mrouahová (nezaradená); Martin Eštoćák (Nezávislí kandidáti, Spolu – Občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Stanislav Lukáč (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Alena Molčanová (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca); Marek Ilenin (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Marta Fertaľová (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

8. Komisia MsZ pre ochranu verejného poriadku

Predseda: Ľudovít Malaga (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Podpredseda: Mikuláš Komanický (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

Členovia poslanci: Zuzana Bednárová (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Pavol Neupauer (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Igor Kivader (Nezávislí kandidáti, Spolu – občianska democracia, Šanca)

Členovia neposlanci: Juraj Hreha (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Michal Krupa (KDH, OĽaNO, NEW to nez.); Alexander Nazarej (KDH, OĽaNO, NOVA a nez.); Jozef Čokina (Smer-SD, Most-Híd a nez.)

9. Komisia MsZ mesta Prešov na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Členovia komisie: Lenka Kohániová (KDH); Martin Kovalčik (OĽaNO); Vladimír Feľbaba (NOVA); Ľudovít Malaga (Smer-SD); Jaroslava Kutajová (Most-Híd); Igor Kivader (Spolu-občianska democracy); František Oľha (Šanca); Marta Kollárová (nezávislý poslanec)

[ad_2]
Source link