Samsung Beyond X: Nowy flagowiec marki zostanie wyposażony w 6 aparatów[ad_1]

Samsung Beyond X: nowość z serii smartfonów Galaxy S10

Według doniesień Wall Street Journal tajemniczy model ochrzczony "Beyond X" ma być nie tylko najdroższym i najbardziej wydajnym flagowcem marki z nowej serii smartfonów Galaxy S10 (planowana jest premiera 3 regularnych modeli z serii) ale też jako pierwszy zostać wyposażony w aż 6 obiektywów aparatu. Beyond X ma także obsługiwać łączność 5G, testowaną już w Europie. I tested 5G, ktora ma być nawet do 100 razy szybsza od łączności 4G mają też szansę niedługo rozpocząć się w Polsce.

Co jeszcze wiadomo na temat Beyond X? O ile pogłoski się potwierdzą, model ma zostać wyposażony w podobną konstrukcję, co Samsung Galaxy A9, pierwszy model marki z poczwórnym aparatem.

Oznacza to, że dwa obiektywy zostaną umieszczone z przodu, a cztery z tyłu. Poza głównym, podwójnym obiektywem telefon miałby także posiadać teleobiektyw, szerokokątny obiektyw oraz obiektyw głębi. Samsung na razie nie potwierdził oficjalnie tych informacji, jednak ostatnio marka lubi zaskakiwać. Jeszcze niedawno zszokowali wszystkich, prezentując podczas konferencji dla developerów swój pierwszy model smartphone ze składanym screenshots, który ma zostać podobno nazwany Galaxy F.

Samsung Beyond X: kiedy premiera?

Sugerowany rozmiar wyświetlacza Beyond X, czyli 6.7-calowy scan zaprzecza poprzednim informacjom, według których największy smartfon z nowej serii Galaxy S10 miał zostać wyposażony w 6.4-calowy screenshots To jednak wciąż tylko nieoficjalne spekulacje – kiedy dowiemy się czegoś więcej o intrygującym modelu przygotowywanym na dziesięciolecie marki? Premiery nowej serii smartfonów Galaxy S10 możemy się spodziewać w okolicach lutego 2019 roku, jednak na Beyond X pewnie poczekamy znacznie dłużej. Główną przeszkodą dla szybkiego wypuszczenia nowości na rynek ma być przede wszystkim brak odpowiednio rozwiniętej infrastruktury dla sieci 5G.

RadioZET.pl/źródło:WallStreetJournal;TheVerge;Chip.pl/AG

[ad_2]
Source link