Analýza zápasu N. Djokovič – A. Zverev: Svetová jednotka vyrovná rekord Federera

tell us 10:46
|

Doposiaľ päťkrát triumfoval Novak Djokovič na Turnaji masterv. Už iba jeden titul mu teda chýba na vyrovnanie šiestich prvenstiev Rogera Federera. V London at k tomu mimoriadne blízko, veï tento rok si hrá vlastnú ligu. Vo finále ho vyzve Alexander Zverev, ktorý s ním v základnej skupine prehral v dvoch setoch.

Nemá compete

Djokovič na turnaji nestratil ani set a svojim súperom daroval len dve brejkbalové možnosti. Obe ale Alexander Zverev nevyužil. Ostatní hráči nemali na Srba žiadny nárok. V základnej skupine si okrem Zvereva poradil s Isnerom aj Čiličom a v semifinále vyradil Kevina Andersona hladko 6: 2, 6: 2, pričom zápas netrval ani hodinu a pol.

Blízko životnému interestpechu

Zverev sa na postup do finále natrápil o čosi viac. Súboj s Rogerom Federerom bol nesmierne vyrovnaný, výsledok 7: 5, 7: 6 hovorí za všetko. Veľa in the discussion forum, or at the moment, in the case of Zimbabwe, it will be possible for you, and you will be able to download it from Rogerom Federerom and go to Nemca to Vyrušilo. Situáciu zobral Federer športovo, hoci možno ovplyvnila výsledok zápasu. Zverev sa na Turnaji masterv skvele rozohral, ​​vyhral všetky štyri tajbrejky a k tradične silnému returnu pridal aj výborný servis. Všetky jeho triumfy (nad Čiličom, Isnerom a Federerom) boli po dvoch setoch.

Čo odporúčame tipovať:

Djokovič – A. Zverev 1

Zverev výhrá set áno

Favorite jasný. Zastaviť Djokoviča sa rovná nemožnej misii, ale Zverev najmä v prvom sete vzájomného zápasu v Londýne ukázal potenciál. Srb vyhrá, ale nebude to zadarmo.