Drsné VIDEO z policajnej akcie: Zadržali štvoricu, ktorá k nám previedla vyše tisíc Srbov a UkrajincovObvinení Slováci – Bruno Ž. (40), Daniel R. (45), Jozef Š. (40) to Rastislav Š. (50) – mali od roku 2017 zabezpečiť pre viac ako 1000 Srbov a Ukrajincov prácu na Slovensku i Českej republike. "Pracovníkov zháňali priamo v ich domovskej krajine ako zástupcovia pracovnej agentúry a zvážali ich autobusmi," uvádza polícia Škoda, ktorú spáchali neodvádzaním povinných platieb, zatiaľ vyčíslená nebola. "Platy cudzincov boli neadekvátne odpracovanému času," podotýka polícia.

There is a vjkonala súvislosti vykonala v Bratislavskom a Trnavskom kraji štyri domové prehliadky a tri prehliadky iných priestorov. Počas zásahu zaistila mobilné telefóny, počítače, pamäťové zariadenia a listiny súvisiace s trestnou činnosťou, ale aj 50 kusov nábojov do samopalu. Obvinení Slováci sú stíhaní väzobne, hrozí im trest odňatia slobody na dva až osem rokov.

The zásahu participovalo vyše 60 príslušníkov Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii ÚHCP, Kriminalistickí technici Krajského riaditeľstva Policajného zboru (Cr PZ) Bratislava to Okresného riaditeľstva (OR) PZ Trnava, Príslušníci Mobilnej zásahovej jednotky Sobrance, príslušníci Riaditeľstva cudzineckej to hraničnej polície Bratislava to znalec the economize.


Source link