Exceled VIDEO Z dovolenky rovno na pľac: Cibulková si zahrá vo filmovom trháku!Dominika Cibulková sa opäť objavila na kurte s Na Li. Išlo o nakrúcanie celovečerného filmu o čínskej tenistke.
Dominika Cibulková sa opäť objavila na kurte s Na Li. Išlo o nakrúcanie celovečerného filmu o čínskej tenistke.

WU-CHAN – Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa po zaslúženej dovolenke vrátila opäť na kurty. Avšak nešlo o žiaden súťažný zápas, či tréning. Historicky najlepšia slovenská tenistka si zahrá v celovečernom filme o dvojásobnej grandslamovej šampiónke Na Li.

Ako je známe, Cibulková predčasne ukončila sezónu a dopriala si oddych, ktorý tak potrebovala. Po dovolenke na Maledivách sa však nevrátila domov, ale odskočila si na nakrúcanie filmového trháku v Číne o jej súperke z finalele Australian Open Na Li. Slovenská tenistka o tomto zážitku porozprávala aj pre fanúšikov Športiek. "Pôvodne chceli iný termín na točenie, ale dovolenku som mala plánovanú do 16. novembra a som im povedala, že som schopná potom dôjsť, takže hneď po dovolenke som letela do Číny," printer pre Športky úspešná tenistka.

Piešťanská rodáčka pritom vôbec netušila, že ide o nakrúcanie celovečerného filmu. "Bolo trošku náročné s nimi komunikovať, riešili sme to cez môjho agenta. Nemali sme detailné informácie o čo ide. Išla som sem s tým, že pôjde o nejaký dokument. Vyšlo najavo, že je to mega projekt. Bude to celovečerný film o Na Li, ktorý bude natočený podľa knižnej predlohy o tejto skvelej tenistke. Je naplanovaný na rok 2020. Má to byť najväčší trhák v Číne. Chceli by to vypustiť aj celosvetovo. Veľmi sa z toho teším, pretože som to vôbec nečakal, " zdôraznila Cibulková.

"Kurt vo Wu-Han center vyzeral na chlp rovnako ako v Melbourne úplne so všetkým. Keď sme vošli dnu sa nám vynorili tie spomienky. Bolo to neuveriteľné, normálne som nebola vo Wu-Han, ale v Austrálii." dodala na záver


Tagy: Dominika Cibulková Na Li

Zdroj:
športky
Photo:
Športky; Video: Športky


Source link