Žiadosť o prepustenie na slobodu Kočnerovi opäť nevyšla. Ostáva za mrežamiInformação o ponechaní Mariana Kočnera vo väzbe zatiaľ nemôžu potvrdiť ani advokáti obvineného, ​​kedže podľa ich slov stále nemajú doručené uznesenie o väzobnom stíhaní. Information on TV JOJ súd vydal uznesenie o väzbe vo štvrtok, 15. novembra. Informáciu o tom, že Marian Kočner naïalej ostáva vo väzbe na základe rozhodnutia, získala TV JOJ od zdroja z prostredia vyšetrovania a rozhodovania o väzbe.

Podľa informíci TV JOJ sudca senátu špecializovaného trestného súdu neprijal od podnikateľa finančnú zábezpeku, takzvanú kauciu.

Televízia JOJ už kontaktovala v tejto veci Úrad špecializovanej prokuratúry. Na jej stanovisko čakáme.

Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici rozhodoval o druhej žiadosti o prepustenie Mariana Kočnera, ktorú podal 6. novembra. Na súd prišli len advokáti Mariana Kočnera as a procurator.

V deň, keď Špecializovaný trestný súd rozhodoval o väzbe Mariana Kočnera vyšli najavo nové informácie v prípade zmeniek TV Markíza, pre ktoré vo väzbe sedí. Podľa posudku, ktorý si dala vypracovať Národná kriminálna agentúry, sú zmenky falošné.

Please indicate if Súvisiacu reportáž:

Deer

Zdroj: noviny.skSource link