Świetny smartwatch na start. Honor Watch w Polsce w rewelacyjnej cenie[ad_1]

Honor Watch zadebiutuje w Polsce za kilka dni, and cena tego smartwatcha będzie naprawdę okazyjna. Zapłacimy za niego 699 zł, kieiec to toy koiec nowości Honora.

Wiele fanów technologii chciałoby spróbować wygody, jaką niosą za sobą powiadomienia otrzymywane wprost na nadgarstek. Niestety smartwatche cały czas są dość kosztowne, zwłaszcza te nowsze, więc pozostają niszową kategorią. Nowa propozycja Honora ma szasnę to zmienić. Jest to Honor Watch (znany te pod nazwą Honor Magic Watch), który kosztuje w oficjalnej polskiej dystrybucji zaledwie 699 zł.

Czym jest, and czym nie jest Honor Magic Watch?

Jeżeli wygląd Honora Watch Magic prznázi wam coś than the myśl, macie rację. Mamy tu do czynienia z za za za za za za za za za za za za ji ji raji za zhkah Watchi we GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT GT łł z 999 999 999 ł.

Honor Watch Magic to pod kątem funkcji bliźniacza konstrukcja w stosunku do Huaweia Watch GT. Mamy więc do czynienia z urządzeniem, które jest de facto dość zaawansowaną opaską sportową ubraną wąę za za za zanodik.

Zegarek oferuje bardzo długi cube pracy than jednym ładowaniu, dochodzący do ponad 20 dni w trybie standby to do 5–10 dice przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

honor watch magic

Honor oferuje precyzyjnie działający moduo glyenzia ki għajen għall-għall-għall-għall-għall-għall-grizzi wiluzávám i, a także snu. Funkcjom sportowym szerzej przyjrzał się Piotrek Barycki w swojej recenzji.

Jeśli chodzi from smartkcje typowo smart, Honor Magic Watch jest dość ograniczonym sprzętem. Przede wszystkim działa on pod kontrolą autorskiego systemu weśielielielielielielielielkiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekiekie brakiem aplikacji zewnętrznych. Jest tu wiele ograniczeń, the czele z faktem, it powiadomienia nie są interaktywne. Możemy je przeczytać, ale na większość nie możemy zareagować z poziomu zegarka.

Czy Honor Watch Magic to ten sam produkt, co Huawei Watch GT?

honor watch magic

Nie for końca. Honor Watch jest zegarkiem z nieco niższej półki. Ma on mniejszy ekran (1,2 kontra harbor 1,39 harbor) of niższej rozdzielczości (średnica 390 pikseli, kontra 454 pikseli). Nadal jest to natomiast wyświetlacz AMOLED.

Honor Watch Magic jest te nieco mniejszy, bowiem koperta ma średnicę 42,8 mm, podczas gdy zegarek Huawei miał 46 mm. Przekłada się to te na mniejszy akumulator of pojemności 178 mAh (Huawei Watch GT miał 420 mAh).

honor watch magic

Nie zmieniła się jakość wykonania, bowiem mamy tu do czynienia z kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej. Do wywru mamy pasek skórzany lub silikonowy, ale opcjonalnie możemy dokupić właściwie każdy pasek dostępny na rynku, o ile tylko dobierzemy odpowiednio rozmiar.

Honor Watch Magic współpracuje z Androidem 4.4 lub późniejszym, bądź z iOS minimum lesson 9.0, z wykorzystaniem aplikacji Huawei. Polsce Alipay.

Honor wprowadza tee for Polski słuchawki FlyPods Lite.

To bezprzewodowe słuchawki Bluetooth przypominające Apple AirPods. Wykorzystują for Bluetooth 5.0 łączności 5.0 to pozwalają than 3 godz. pracy than jednym ładowaniu. Etui do przechowywania słuchawek pozwala than uzyskanie kolejnych 12 godzin pracy. Słuchawki spełniają normę odporności IP54.

Cena słuchawek Honor FlyPods Lite w oficjalnej polskiej dystrybucji wyniesie 499 zł. Oba produkty trafią for polskich sklepow w w.

Przypominamy te, zegarek Huawei z serii Watch GT mo wygrać w konkursie, razem z komz zzęęęęęęęęę ęęęesesesesesesesesesesesesesesesesesesesesinguinguinguinguinguinguinguinguinguinguingu.

[ad_2]
Source link