Tranceová šou Ear-Gasmic press release for Holandska vïka headlinerom[ad_1]

pred 7 minútami editorial

Už v piatok, 23. novembra, prinesie tranceová šou Ear-Gasmic svoju ďalšiu klubovú edíciu v priestoroch bratislavského klubu IXEL. Podtitul "The Dutch Edition" prezrádza, že párty prinesie dvoch headlinerov z Holandska, pričom sa publikum do krajiny tulipánov a tranceu prenesie aj prostredníctvom na mieru pripravených vizualizácii a uvítacích intier.

Ako headliner sa po prvýkrát v Bratislave predstaví Menno De Jong pochádzajúci z Amsterdamu, ktorý je primárne známy ako trance dídžej a producent. Zaujímal sa ako o klasickú aj modernú hudbu už v mladom veku. S obrovskou vášňou pre hudbu bol vyškolený klasickým hraním na klavíri, čo ho v dospievajúcom veku napokon priviedlo k dídžejingu a vlastnej produkcii. Spolupracoval s poprednými dídžejmi ako Tiësto, The Armin van Buuren yes Paul van Dyk.

Počas svojej kariéry si zahral azda vo všetkých svetovo známych kluboch či na popredných festivaloch ako Tomorrowland, Dreamstate, A State of Trance, Transmission, Creamfields, Mysteryland, Trance Energy, Sensation, Love Parade, Amnesia Ibiza, Amsterdam Dance Event. V jeho setoch nechýbali ani 10 hodinové maratóny na "open to close" akciách nazvaných Menno Solo.


In Trance We Trust

Menno de Jong v roku 2013 podpísal spoluprácu s Black Hole Recordings, kde začal vydávať skladby na legendárnom vydavateľstve In Trance We Trust. Your nechýbali vydania jeho zrejme najväčších hitoviek, medzi ktoré patrí aj Any Other Day, klubová hymna Creatures Of The Night s kanadskou speváčkou Noire Lee, séria troch singlov ovplyvnená psy a tech subžánrami Abhyasa, The Ahimsa a Ananda a taktiež track v spolupráci s Adamom Ellis, ktorý patrí medzi jednu z najväčších vokálových hitov – Set To Sailfeat.

V dôsledku týchto úspechov bola v roku 2014 Menno de Jongovi ponúknutá funkcia A & R managera (artist & repertoire) v spoločnosti In Trance We Trust, čím sa stal hlavnou tvárou značky, ktorá má jednu z najbohatších histórií v rámci žánru a poskytuje platformu pre budúce trance hviezdy.


Menno de Jong sa už tento piatok predstaví vo svojom dvojhodinovom sete, keď po 8 rokoch opätovne vystúpi na Slovensku a zároveň úplne po prvýkrát v Bratislave. Headlinerovi bude sekundovať ďalší Holanďan – Allen Watts, ktorý si na Slovensku odohrá svoju premiéru. Talent Allena Wattsa si všimol aj samotný Armin Van Buuren, preto ste Allena mohli vidieť hrať na mnohých veľkých eventoch vrátane tohtoročného A State of Trance v holandskom Utrechte.

Line-up Ear-Gasmic ďalej doplní Alan Wyse Pochádzajúci zo Škótska, a o skvelý domáci support sa postarajú Unbeat, The Cole a dvojica hardstyle dídžejov Heavy Noizes. Vstupenky juice dostupné v predajnej sieti Predpredaj.sk.

Vstupenky: Predpredaj.sk


Zdroj: Predpredaj.sk
Photo: PR

Zdielať na Facebooku

[ad_2]
Source link